Ktoś chętny na szkolenie i wspólny trading?

W poprzednim wpisie o uniwersalnym EA wspomniałem o pewnym planie który zamierzam wprowadzić w życie. Otóż nadeszła ta właśnie chwila, więc szukam zainteresowanych z którymi wspomniany plan zrealizujemy. Start 10 lipca.

Mówiąc krótko, szukam kilku osób które przejdą kilkudniowe szkolenie a później, razem ze mną będą zawierać transakcje na kontach realnych według ściśle określonej strategii. Wykorzystamy do tego wcześniej wspomnianego EA oraz materiały które traderzy otrzymają w ramach szkolenia (dostęp do szkolenia PA oraz uniwrsalnego eksperta). Zakładam, że całość potrwa ok 4 tygodni, co powinno być wystarczające do wchłonięcia niezbędnej wiedzy oraz przetestowania strategii na żywym organiźmie. Jeżeli będzie taka potrzeba i zainteresowanie, możemy przedłużyć „eksperyment” na kolejne tygodnie.

Będziemy spotykać się w określonych godzinach na skype w celu omówienia bieżącej analizy rynku i postawienia ewentualnych zleceń. Traderzy będą z wyprzedzeniem otrzymywać moje sygnały wejść/wyjść z uzasadnieniem oraz przedstawiać swoje propozycje i uwagi. W ten sposób powinni zrozumieć zasady i ustrzec się najczęściej popełnianych błędów.

Strategia opiera się na zasadach Price Action (z tego będzie szkolenie), nauczymy się prawidłowo rysować strefy S/R i S/D oraz poznamy zasady dyscypliny i konsekwencji co jest kluczowe na drodze do sukcesu. EA pozwoli nam składać zlecenia, kontrolować MM i prowadzić pozycję gdy nas nie będzie przy komputerze. Proszę zapoznać się z ostatnimi nagraniami na YT dotyczącymi działania EA.

Gramy na świecach H4 zgodnie z trendem z wyższych interwałów, transakcje zawieramy na H4 i gdy zajdzie taka potrzeba na H1 lub nawet na M15.

Czego wymagam od potencjalnych traderów? Podstawowej wiedzy o zasadach działania rynku, poprawnej obsługi MT4, rachunku realnego u dowolnego brokera z kwotą min 1000zł lub równowartość w walucie obcej. Każdy z uczestników przekaże mi dane do podglądu swojego konta 🙂

Koszt uczestnictwa wyceniłem na 1000zł/os, z czego połowa tej kwoty zostanie wpłacona na rachunek brokerski na którym będziemy zawierać transakcje. Jeżeli wypracujemy zysk, zostanie on w całości podzielony równo między uczestników.

I to by było na tyle. Jeżeli są pytania, proszę korzystać z formularza kontaktowego lub pisać na fxlamer () forextrader pl

7 Responses to "Ktoś chętny na szkolenie i wspólny trading?"
  1. Jestem zainteresowany. Nadmieniam, że posiadam już pakiet EA wraz ze szkoleniem. Pozdrawiam Łukasz Hausmann (lukahaus )

  2. Witam,
    wszystkie pytania proszę kierować na maila lub formularz kontaktowy. Zacząć można 10 lipca lub w drugiej turze 10 sierpnia.

  3. Ja jestem rónież zainteresowany. Pasuje od 10.07, w sierpniu nie bardzo bo od 9.08 przez tydzień będę niedostępny.
    Wysłałem również e-mial w zeszłym tygodniu.

  4. Jako że uwielbiam się rozwijać w tematach, zgodnych z zainteresowaniami z chęcią poznam więcej szczegółów na temat szkolenia. Może ktoś napisze, kto już ma takie szkolenie za sobą

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *