One Good Trade Universal

One Good Trade to wynik poszukiwań wersji systemu który będzie się doskonale sprawdzał na indeksach jak i na wolniejszym rynku forex, a szczególnie na naszej ulubionej parze eur/usd. Testy jakie przeprowadziłem na żywym rynku wraz z kilkoma zaprzyjaźnionymi traderami dały bardzo obiecujące wyniki. Edek jest na tyle spokojny (pomijając okres publikacji danych) i mało kosztowny, że nawet początkujący traderzy nie powinni mieć większych problemów z rozgrywaniem setupów i utrzymaniem odpowiedniego MM.

Strategię można elastycznie konfigurować pod swoje potrzeby, począwszy od regulacji wielkości świec range w zależności od zmienności, po ilość sygnałów, czyli czułość systemu.

Na nagraniach omawiam szczegółowo każdy z aspektów, od instalacji składników po ustawianie strategii w zależności od warunkó na rynku. Pokazuję też jak filtrować sygnały wybierając tylko te które spełniają warunki i rokują profit.
Ostatnio wpadła mi w ręce książka jednego z właścicieli firmy prop-tradingowej pod znaczącym tytułem „One good trade”, czyli „Jedno dobre zagranie”. Pomijając zawartość merytoryczną książki, można jej przesłanie określić jednym zdaniem – zrób codziennie jedną dobrą transakcję zgodną z założeniami Twojej strategii.

I właśnie na tym skupiam się w najnowszym wydaniu strategii skalpingowej która nazwałem właśnie One Good Trade.
Właśnie „one good trade” jest tym na czym poinieneś się skupić. Nie jest istotne czy zagranie dało zysk czy nie, ważne jest, że zagrałeś świadomie i wyczekałeś moment kiedy pojawił się sygnał. Rozegrałeś go zgodnie z założeniami systemu. Czas w końcu odkurzyć dla wielu wyświechtany frazes pod tytułem „samodyscyplina”.

Na czym się opiera ten system?  Zobacz screeny i więcej informacji >>>

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *