Renko scalping EA – aktualizacja

Witam,
dzisiaj wyszła nowa wersja EA do scalpingu na renko. Dodano nowy signal_bars gdzie ustawiamy po ilu świecach przeciwnych EA ma zamknąć pozycje. Przesunięty niżej przycisk CLOSE. Nowa wersja ma numer 17.v8.
UWAGA! Do poprawnego działania zalecam brokera ECN bez ograniczeń w odległości stawiania zleceń od ceny! W innym przypadku EA może nie otwierać prawidłowo zleceń oczekujących.

Posiadacze poprzedniej wersji proszę się zgłaszać mailowo ze screenem swojej starej wersji.

6 Responses to "Renko scalping EA – aktualizacja"
 1. Witam
  Panie Henryku, narzędzie jest baaaaaardzo przekonywujące 🙂 Mam tylko pytanie w kwestii użytkowania narzędzia np. na kompie w domu i w pracy – czy są jakieś przeciwwskazania lub ograniczenia ? Jeśli nie lub są inne kwestie które należy uwzględnić, to proszę o dalsze informacje i instrukcje wraz z aktualnym nr konta 🙂

  Pozdrawiam serdecznie

  Wojciech Niedźwiedziński
  504 279 707

 2. Ja próbowałem to wykorzystać ale póki co nie jestem zadowolony. Bardziej mi się podobał scalping na świecach zwykłych.
  A tutaj nawet jak zobacze ze jest trend to jakoś to nie wychodzi i tyle.

  W sumie cięzko to właczyć jak jest trend bo nie wiadomo kiedy się on skońćzy. a jak skończy to sieka straty. a konsolidacja to juz masakra.

  Najgorsze to wejscie w konsolidacje i zostawienie EA na np godzinę (zakładając trend 🙂

  A może mam pecha i tyle.

 3. Łapacz korekt niby fajne, renko dobre ale na chwile. Kiedy wracamy do korzeni czyli PA i to co tygrysy lubia najbardziej czyli skalp ? Brakuje mi czegos takiego jak FOREX SCALPING – WIDEO ONLINE. Ciekawe i godne uwagi a jakos mało tego na blogu ostatnio 😉 Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *