Speedy2 – Renko Edition

KURS

Speedy2 – Renko Edition

Speedy2 to strategia scalpingowa o bardzo wysokiej skuteczności skierowana do traderów rynku walut, indeksów i towarów.
Strategia ta działa na świecach renko i wspomagana jest automatem Expert Advisor oraz kilkoma autorskimi wskaźnikami.
Jej skuteczność została wielokrotnie udowodniona na nagraniach wideo oraz jest poparta wieloma pozytywnymi opiniami użytkowników.

DODATKOWO...

Dla kogo jest Speedy2?

  • Dla Traderów rynku walut, indeksów i towarów.

Czego nauczysz się na kursie?

  • Po przejściu dedykowanego kursu wideo, który jest częścią składową Speedy’ego, będziesz umiał zainstalować komponenty strategii oraz ustawić robota EA.
  • Na nagraniach znajdziesz informacje jak w optymalny sposób ustawić parametry wskaźników w odpowiednich sytuacjach oraz jak uniknąć podstawowych błędów w trakcie tradingu. Np. jak ustawić wskaźniki i EA Speedy w trakcie ciasnej konsolidacji a jak w trendzie.
  • Całość strategii to dopracowany, dobrze zgrany i “naoliwiony” mechanizm, który przy umiejętnym wykorzystaniu potrafi odwdzięczyć się profitowymi transakcjami.

Co potrafi robot (EA) dołączony do kursu?

  • Po umieszczeniu go na wykresie i odpowiednim skonfigurowaniu potrafi samodzielnie uruchomić się o ustalonym czasie, a także wyłączyć po upływie określonego czasu lub po osiągnięciu zadanego profitu. Potrafi też zawierać transakcje tylko w określonym kierunku np. gra z trendem na postawie średniej ruchomej, lub dobrać wielkość pozycji odpowiednio do posiadanego depozytu.

Darmowy dostęp do grupy wsparcia

  • Użytkownicy Speedy2 otrzymują dostęp do zamkniętej grupy na Discordzie, gdzie otrzymują najświeższe informacje, aktualizacje, propozycje i swobodnie mogą wymieniać się doświadczeniami.

Reasumując, jest to niewątpliwie jeden z najbardziej merytorycznych kursów, jaki możesz nabyć na naszym rynku i jednocześnie doskonałe narzędzie wspomagające pracę każdego tradera, tego z niewielkim doświadczeniem jak i bardziej doświadczonego szukającego dodatkowych narzędzi najwyższej jakości.